Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City

  • 75 m²

Gelegen op 6 minuten lopen van het Digitaal Museum van Smyrna & Nieuw Smyrna, heeft Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City van 75 m² gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. Het 1-badkamer appartement kan tot 5 huisvesten.

Dit appartement biedt 2 slaapkamers aan. De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City bevat een kitchenette met faciliteiten.

De jachthaven Flisvos ligt 3 km verder en Tempel van de Olympische Zeus is binnen 3,1 km afstand van dit appartement. Het Akropolismuseum ligt binnen een autorit van 10 minuten vanaf deze accommodatie. Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City is binnen 4 km afstand van Monastiraki treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City
Sophia Urban Lux
Mobiele prijsaanbieding

Sophia Urban Lux

9.8
Voortreffelijk 4 beoordelingen
636 m van de accommodatie
Modern And Comfortable Apartment 5Km From Center
Mobiele prijsaanbieding

Modern And Comfortable Apartment 5Km From Center

8.0
Heel goed 10 beoordelingen
843 m van de accommodatie
USD 117 USD 105
per nacht
Acropoli Vibes At Kosmos Getaway
Mobiele prijsaanbieding

Acropoli Vibes At Kosmos Getaway

9.5
Voortreffelijk 17 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 119 USD 107
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    37 km

    Treinstations

    Tavros Railway Station
    2,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002987947
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City?
      Populaire plekken in de buurt van Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City zijn onder andere de Agora van Athene, het Akropolismuseum, het Cultureel Centrum Onassis.
    • Hoeveel kost het om bij Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City te verblijven?
      De huurprijs van Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City is €130.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City?
      Restaurants in de buurt van Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City zijn onder andere To Palio Katoi en O Alekos restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een totale oppervlakte van 75 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    37 km

    Treinstations

    Tavros Railway Station
    2,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bright 2Br Apt, Athens Base Near Sea & City

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten